Portal Niedziela - 19 maja 2019 Celestyny, Iwony, Piotra      "Człowiek może się obejść bez wielu rzeczy, ale nie może się obejść bez drugiego człowieka". Ludwig Borne
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2018-12-07 Dwudniowe posiedzenie klubu PiS w Jachrance

Dziś rozpocznie się dwudniowe, posiedzenie klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość. Wyjazdowe spotkanie odbędzie się w Jachrance pod Warszawą. Politycy PiS-u mają dyskutować o sprawach bieżących, ale także planach na przyszłość. Spodziewane jest przemówienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. 


W ostatnich dniach rząd podsumowuje ostatnie trzy lata. Zjednoczona Prawica ma kontynuować rozpoczęte reformy. Możemy się spodziewać też nowych inicjatyw.


Poseł Tadeusz Cymański, wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS zwrócił uwagę, że obecna władza przemodelowała politykę, nastawiając ją na potrzeby człowieka.– Przede wszystkim zmieniono politykę, która jest nastawiona na rozwój i na człowieka […]. Dotychczas polityka była bardzo elitarna, zapominała o  milionach ludzi, którzy się leczą, żyją, mają dzieci, nie mają mieszkań i tak dalej. To jest chyba najważniejsza myśl i wniosek płynący z trzech lat. Czeka nas ogromnie trudna kampania (jedna i druga) w przyszłym roku. Musimy się mobilizować. Jesteśmy mocno, ostro, bezpardonowo atakowani, ale nie możemy biadolić – robimy swoje – mówił poseł Tadeusz Cymański.W najbliższych dwóch latach czeka nas maraton wyborczy. Najpierw odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, następnie polskiego parlamentu, a w 2020 roku wybierzemy Prezydenta Polski.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 7 grudnia 2018


 

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom
wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł