Portal Piatek - 3 grudnia 2021 Hilarego, Franciszki, Ksawery     
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2021-10-28 Co może być dobrym pomysłem na prezent na święta dla mamy?

Prezent dla mamy zawsze powinien być jak najlepszy! To właśnie nasze mamy poświęcają całe swoje życie na nasze wychowanie. Mamy oczywiście nie chcą od dzieci nic w zamian, ponieważ robią to wszystko z miłości! Mimo to warto od czasu do czasu obdarować mamę prezentem, który ją pozytywnie zaskoczy. Święta to idealny czas, aby dać mamie niezapomniany prezent. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji na prezent na święta dla mamy.

Podniebny prezent dla mamy


Bukiety kwiatów są piękne i kobiety uwielbiają je dostawać, ale czy nie lepiej przeżyć coś niesamowitego i spełnić marzenia? W przeciwieństwie do przedmiotów, prezenty w formie przeżyć nie zostaną owinięte warstwą kurzu i pajęczyn, lecz zostaną w pamięci jako przepiękne wspomnienia! Podarowanie mamie podniebnej przygody w koszu balonu, będzie świetną okazją, aby ujrzeć niesamowite widoki z lotu ptaka. Lot balonem jest idealnym prezentem, aby zrelaksować się i poczuć magię prezentów w powietrzu! Szybowanie balonem daje niesamowite uczucie wolności, które w połączeniu z niecodziennym widokiem, staje się wspaniałym przeżyciem i na długo pozostaje w pamięci. Zakończenie lotu mama będzie celebrować z pyszną lampką szampana w dłoni, a potem wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie, które będzie jej przypominać o tak niesamowitym prezencie!  Zwieńczeniem atrakcji często jest również niezapomniana ceremonia chrztu na Aeronautę, po której mama otrzyma również certyfikat pamiątkowy poświadczający wzięcie udziału w locie balonem.

Ekstremalny prezent dla mamy

Twoja mama uwielbia szybkie auta i zawsze zwraca uwagę na sportowe samochody? Wyobraź sobie jej ekscytację i szczęście, kiedy dostaje przejażdżkę sportowym autem na jednym z torów wyścigowych! Jazda samochodami sportowymi to zawsze ogromna dawka adrenaliny! Podczas jazdy słyszymy cudowne brzmienie silnika i odczuwamy ciarki na całym ciele, ponieważ prędkość jazdy jest zawrotna! Jednym z aut, które dostarczy takich emocji jest Ferrari F430 o mocy 490 koni mechanicznych, które to wielu znawców określało mianem auta bliskiego doskonałości. Jazda za kierownicą Ferrari na terenie toru wyścigowego to motoryzacyjne wyzwanie i świetna zabawa! Sportowe auto, które przyspiesza do setki jedynie w 3,9 sekundy pokaże mamie niesamowitą moc silnika oraz włoską klasę, którą można zobaczyć wewnątrz samochodu. Prędkość maksymalna, którą może osiągnąć Ferrari F430 to aż 315 kilometrów na godzinę! Jazda Ferrari będzie odbywała się na wybranym torze podczas organizowanych eventów motoryzacyjnych. Po przejażdżce można zostać na evencie i obserwować jak inni kierowcy radzą sobie za kierownicą sportowych aut. Taki niesamowity prezent na pewno zaskoczy mamę! Bilet możesz zakupić na stronie Go-racing.pl - voucher zostanie zapakowany w kopertę ozdobną i będzie gotowy do wręczenia dla mamy!

Relaksacyjny prezent dla mamyPo wielu latach wychowywania dzieci i ciężkiej pracy każda z mam zasługuje na relaks inny niż wieczorne nakładanie maseczki na twarz, dlatego bardzo dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla mamy będzie zabieg usuwania lwiej zmarszczki. Na święta warto również zapewnić mamie prezent, podczas którego będzie ona mogła odprężyć się w 100 procentach i zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego. Masaże pozytywnie wpływają nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. W salonie kosmetycznym możemy wyciszyć umysł i oddać się przyjemnemu relaksowi, który pozwoli naładować baterie na kolejne tygodnie.

Masaż relaksacyjny jest niezwykle odprężającym zabiegiem dla zmęczonego organizmu. Pozwoli mamie rozluźnić spięte mięśnie i będzie oryginalnym prezentem na święta. Z kolei floating to głęboko relaksujący zabieg, w którym osoba obdarowana unosi się na powierzchni roztworu wody i soli w specjalnie przygotowanej kapsule lub kabinie. Zabieg ten korzystnie wpływa odporność, pamięć i koncentrację. Ostatnią inspiracją na prezent jest voucher na manicure hybrydowy. Manicure jest realizowany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i trwa przeważnie około 60 minut.

Wszystkie wymienione prezenty i jeszcze więcej znajdziesz na stronie Prezentmarzen.com

Silesian


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom
wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł